AKTUALNOŚCI

aktualności z okresu 2012

23.
12.2012

TRENINGI W PRZERWIE ŚWIĄTECZNEJ

Zapraszamy na treningi po Świętach. aby utrzymać formę spotykamy się w piątek, 28 grudnia o godzinie 16 (grupa młodsza) oraz 17 (grupa starsza).

23.
12.2012

WESOŁYCH ŚWIĄT

Życzymy wszystkim wesołych, zdrowych, spokojnych Świąt Bozego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku!!!

02.
12.2012

ALBERT SOSNOWSKI W BKB - ZDJĘCIA

W piątek, 30.11.2012 wizytę w naszym klubie złożył Albert Sosnowski. Spotkanie przebiegało w bardzo sympatycznej atmosferze, był czas na rozmowy o boksie i nie tylko, zdjęcia, autografy. Zapraszamy do galerii, w niej kilka zdjęć z tego wydarzenia. W przyszłości planujemy kolejne wizyty w naszym klubie osób, które w świecie boksu są doskonale znane.

27.
11.2012

ALBERT SOSNOWSKI W BKB BESKIDY

Wszystkich członków naszego klubu zapraszamy do udziału w spotkaniu oraz treningu z Albertem Sosnowskim, Mistrzem Europy EBU oraz pretendentem do tytułu Mistrza Świata WBC w wadze ciężkiej w boksie zawodowym. Spotykamy się w piątek 30.11.2012, podczas treningu o godzinie 17. Będzie możliwość zobaczenia naszego gościa podczas zajęć bokserskich a także rozmowy po treningu. Tematów na pewno nie zabraknie!!! Z pewnością w naszej galerii pojawii się reportaż z tego spotkania. ZAPRASZAMY!!!

19.
11.2012

ZAPRASZAMY DO GALERII

Zapraszamy do naszej galerii, w której znajdziecie ostatnie zdjęcia z naszych treningów. Część naszych ćwiczących zaczęła się już przygotowywać do pierwszych startów w turniejach bokserskich, które planujemy na początek przyszłego roku. Cały czas prowadzimy zapisy dla chętnych, którzy chcą trenować wyłącznie dla własnej przyjemności, jak i dla tych, którzy chcą potraktować boks nieco poważniej i spróbować swoich sił nie tylko w sparingach, ale także w zawodach. O szczegółowych planach startów będziemy informować. ZAPRASZAMY !!!

06.
10.2012

MARIAN KASPRZYK - LEGENDA POLSKIEGO BOKSU

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu opublikowanego przez portal onet.pl, który przedstawia krótki zarys kariery naszego mistrza olimpijskiego w boksie - pana Mariana Kasprzyka.

więcej...
06.
10.2012

TRENING Z UDZIAŁEM MISTRZA OLIMPIJSKIEGO W BOKSIE

Zapraszamy do galerii do obejrzenia zdjęć z treningów w naszej nowej sali, w których uczestniczył nasz mentor, mistrz olimpijski w boksie, Marian Kasprzyk. Wszyscy ćwiczący mogli skorzystać z cennych rad Mistrza.

12.
09.2012

TRENINGI DODATKOWE

Zapraszamy na treningi również w piątek. Zaczynamy o godzinie 17! Wkrótce w naszej galerii pierwsze zdjęcia z treningów w naszej nowej sali! Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej strony i śledzenia aktualności.

06.
09.2012

ROZPOCZYNAMY TRENINGI PO WAKACJACH

10 września rozpoczynamy nowy sezon treningowy. Zapraszamy do nowej sali treningowej, przy ul. Cieszyńskiej 90 (naprzeciwko sklepu ALDI, wejście jak do Figlo Parku - szczegóły oraz mapka w zakładce "kontakt"). Trening dla młodzieży 12-16 lat w poniedziałek o godzinie 17, trening dla młodzieży starszej oraz dorosłych o godzinie 18. Szczegółowa rozpiska w zakładce "harmonogram". ZAPRASZAMY !!!

10.
07.2012

TRENINGI WAKACYJNE

Zapraszamy na indywidualne treningi z trenerem podczas wakacji!!! Zakres treningu do uzgodnienia - trening wytrzymałościowy, techniczny, tarczowanie. Godzina pracy indywidualnie z trenerem - koszt 60 zł. Dla 2 osób - koszt 80 zł (40 zł od osoby). Zapraszamy wszystkich, którzy chcą podtrzymać formę podczas wakacji oraz poprawić wyszkolenie techniczne. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do uzgodnienia dat i godzin treningów bezpośrednio z trenerem pod nr telefonu 608 097 831. Możliwość treningów zarówno w godzinach porannych jak i popołudniowych.

06.
06.2012

PIERWSZY TRENING

Rozpoczynamy!!!

Zapraszamy na pierwszy trening, który odbędzie się we wtorek, 12.06.2012 o godzinie 18:00!!! Zapraszamy wszystkich chętnych!!! Przypominamy, że pierwszy trening GRATIS!!!

29.
05.2012

ZACZYNAMY

Witamy!!! Ruszamy dzisiaj z naszą stroną internetową. Chcielibyśmy wszystkich serdecznie powitać i zachęcić do aktywnego spędzania wolnego czasu. Zapraszamy do rekreacji połączonej z aktywnym wypoczynkiem. Już dziś zadbaj o swoją formę fizyczną oraz sportową sylwetkę. Poczuj się bezpiecznie. Zapraszamy młodzież od 12-ego roku życia oraz dorosłych - bez względu na płeć - zapraszamy mężczyzn jak i kobiety!!!